Co nabízíme

 

 

 

 

 

  

  Virtuální prohlídky Street View (Business View)


Virtuální prohlídka je moderní a efektivní marketingový nástroj, který vám pomůže získat náskok před konkurencí. Trochu připomíná interaktivní počítačovou hru, zákazníkovi umožní detailní prohlídku vašich firemních prostor, která ho bude bavit. Vzrůstá tak vaše důvěryhodnost, zlepšuje se pozice ve vyhledávání a zvyšuje se šance, že se u vás návštěvník ubytuje, poobědvá, dá si kávu, zasportuje, nakoupí, získá nové informace atd.


Budete rychle a elegantně k nalezení ve službách Google a to i v mobilních zařízeních (napříč všemi platformami). Nebudete platit žádné poplatky za provoz služby.zarizeni streetview

Co je pro naše virtuální prohlídky Google typické

Vysoké rozlišení a ostrost fotografií snímaných v rozsahu 360° vás vtáhnou a pohltí.
Optimalizace pro všechny běžné prohlížeče a mobilní platformy zajistí, že si vás zákazníci najdou i mimo domov. 
Dostupnost z map společnosti Google, ze Street View, vyhledávače Google a ze sociálních sítí  vám dovedou zákazníky odkudkoli.
Kód pro zobrazení prohlídky lze vkládat do webových stránek, účtů na sociálních sítích či jej libovolně šířit mailem.

Zlepšení vyšší pozice ve vyhledávání je zaručeno, Google upřednostňuje firmy s tímto způsobem prezentace.

 

Žádná omezení ať už máte malou kavárničku nebo rozsáhlý hotelový komplex. Virtuální prohlídka si poradí s prostorem jakékoli velikosti! Chcete prostřednictvím virtuální prohlídky Google nabízet i služby? Rádi vám pomůžeme s realizací.

 

 

Umístění do map Google

 

Profesionální virtuální prohlídku umístíme do map Google a propojíme se službou Street View. To může udělat pouze agentura nebo fotograf certifikovaný společností Google při respektování stanovených pravidel.

Virtuální prohlídka vašich prostor bude dostupná:

...z map Google přetažením figurky panáčka do mapy se modře zobrazí ulice nasnímané technologií Street View, modré body se sférickými fotografiemi a oranžové s prohlídkou Street View v interiérech. Do interiéru můžete také vstoupit přímo z virtuální procházky ulice. Ovládání je intuitivní a v mobilních zařízeních obvykle usnadněné polohovými senzory.
...z vyhledávání Google. Vedle výsledků vyhledávání bude zobrazen váš firemní profil a v něm přímý odkaz na prohlídku interiéru.
...z firemních profilů na sociálních sítích. Další způsob, jak efektně rozšířit svůj profil a prezentaci.
...z vašeho webu a odkazů. Dodáme vám potřebné kódy a poradíme, jak na to.

a to ve všech zařízeních.

mapy google

 

 

 

Firemní profil

 

Založíme a nastavíme váš profil na Google Moje firma. Zákazníci vás pak rychle najdou v Mapách, Vyhledávání nebo na Google+ prostřednictví jakéhokoli zařízení. Čím více informací o sobě zveřejníte, tím snadněji vás budou kontaktovat. Jedním kliknutím mohou vytočit vaše telefonní číslo nebo se k vaší provozovně navigovat ať už autem, pěšky či hromadnou dopravou.

Základními informacemi v profilu je název společnosti, kategorie podnikání, adresa, kontaktní telefony, váš web a email. Přidává se poloha v mapě, klasické či sférické fotografie vašich prostor a okolí, logo. Samozřejmostí je vložení vaší nové virtuální prohlídky. Doplnit lze dále otevírací dobu, oblíbené časy návštěvnosti (pokud to pro vás dává smysl), vazby na sociální sítě s možností recenzí.

 

 

Profesionální fotografie

Při realizaci virtuální prohlídky pro vás můžeme nafotit různý počet klasických fotografií ve špičkové kvalitě. Pokusíme se na nich zachytit jedinečnou atmosféru vašeho podniku uvnitř i venku - podle vašeho přání. Věříme, že kompozice snímků i výběr detailů bude efektní a vy pro ně najdete široké využití.

Dodané fotografie budete mít k dispozici k jakémukoli použití bez dalších omezení v tiskové kvalitě.

 

 

  Zápis do navigační databáze

S digitálními mapami a navigačními databázemi máme léta zkušeností. Na rozdíl od konkurence spolupracujeme s hlavními navigačními společnostmi na trhu. S našimi daty se tak setkávají uživatelé v navigačních přístrojích, aplikacích a mapách TomTom, Garmin, Sygic, Aponia a dalších. S naší pomocí vás tak najdou i zákazníci bez dostupnosti datového připojení a možnosti využívat služby Google.

Zajistíme zápis vaší společnosti do databáze zájmových bodů (POI) a předáme ho našim partnerům. Zápis nabízíme jako součást balíčku s virtuální prohlídkou, ale můžete si ho u nás objednat i samostatně. Není ho nutné obnovovat, případné budoucí změny vložených údajů zapracujeme na základě vašich připomínek zdarma.

 

 

Sférické fotografie

Pokud vás virtuální prohlídka zaujala, ale nechcete, aby vaše prostory byly prezentovány prostřednictvím Google, ale pouze s vybranými zákazníky, partnery nebo přáteli nabízíme Vám alternativu ve formě samostatných 360° sférických fotografií a prohlídek, které jsou mnohem více modifikovatelné než klasické Google Street View prohlídky. Blýskněte se před ostatními neotřelým způsobem prezentace vašich prostor. 

 Buďte s námi v kontaktu

Jsme připravení zrealizovat všechy vaše vize a nápady!

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

logo CEDA
logo CEDA

CEDA Maps a.s.
Jihlavská 1558/21
140 00 Praha 4
Česká republika

T: +420 727 946 745
E: vstupteprosim@ceda.cz
W: www.ceda.czKDO JSME

Jsme renomovaná společnost, která na trhu s digitálními mapami a službami působí již více než 18 let. Zpracováváme navigační data Česka i Slovenska a participujeme na tvorbě celosvětové navigační databáze společnosti TomTom. V posledních letech se zaměřujeme na aplikaci našich dat do mapových služeb. Jsme Google Cloud Partner pro prodej map a mapových služeb.

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací