FAQ

Mohlo by Vás zajímat… 

Proč Google Street View virtuální prohlídku potřebuji? 
Budete lépe vidět. Tím, že vás klienti budou moci navštívit virtuálně, můžete ukázat své přednosti  a získat náskok před konkurencí. Také se vylepší vaše pozice ve vyhledávání na všech službách Google. 

Kde všude bude prohlídka vidět? 
Prohlídka bude zveřejněna ve všech službách Google, ve vyhledávání, v mapách, v sociálních sítích.  Jednoduše si ji budete moci vložit do vlastního webu nebo ji šířit mailem. Vše bude plně funkční  na notebooku, tabletu i chytrém telefonu a ve všech běžných operačních systémech. 

Co mám dělat, když nechci, aby mou prohlídku viděli všichni?
Pokud chcete mít virtuální prohlídku pouze pro soukromé účely nebo ji sdílet pouze s vybranými partnery a zákazníky, nabízíme možnost vyhotovení prohlídky prostřednictvím klasických 360° sférických fotografií, které je možné prezentovat ve formátu Adobe flash nebo HTML 5 mimo služby Google.

Jak dlouho realizace trvá a musím se na ni nějak speciálně připravit? 
Vše záleží na velikosti prostoru a tom, jaké služby budete chtít využít. Realizaci je možné provést  i za provozu. 

Jaký cenový balíček bude pro mě ideální? 
Na to vám nejlépe odpoví vyškolený profesionál po osobní návštěvě. Většina provozoven je na tolik jedinečná, stejně jako požadavky jejich majitelů, že to nelze dopředu stanovit. 

Je možné prohlídku v budoucnu aktualizovat nebo smazat? 
Samozřejmě. Kdykoli je možné nahradit vaši stávající prohlídku za novou. Můžete tak ve správný čas  prezentovat např. sezónní výzdobu.  

 

Chcete vědět více? Neváhejte nás kontaktovat. Poradíme vám s realizací tak,  aby byla pro váš business co nejefektivnější.Buďte s námi v kontaktu

Jsme připravení zrealizovat všechy vaše vize a nápady!

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

logo CEDA
logo CEDA

Central European Data Agency, a.s.
Prvního pluku 621/8a
186 00 Praha 8 - Karlín
Česká republika


T: +420 727 946 745
E: vstupteprosim@ceda.cz
W: www.ceda.czKDO JSME

Jsme renomovaná společnost, která na trhu s digitálními mapami a službami působí již více než 15 let. Zpracováváme navigační data České i Slovenské republiky a participujeme na tvorbě celosvětové navigační databáze společnosti TomTom. V posledních letech se zaměřujeme na aplikaci našich dat do mapových služeb. Stali jsme se také partnerem společnosti Google v oblasti prodeje map a mapových služeb.