O nás

CEDA Maps a.s. (CEDA) je  renomovaná datová agentura, která na trhu s digitálními mapami a službami působí již více než 18 let. Zpracováváme navigační data Česka i Slovenska a participujeme na tvorbě celosvětové navigační databáze společnosti TomTom.

Našimi významnými zákazníky jsou firmy jako Google, Garmin, Sygic, NavNGo, GoClever, ale i ČEZ, Česká pošta, ŘSD, HZS či jednotlivé krajské úřady a ministerstva. Stali jsme se také partnerem společnosti Google v oblasti prodeje map a mapových služeb. V posledních letech se zaměřujeme na aplikaci našich dat do mapových služeb a na rozvoj nových způsobů uplatnění našeho know-how.

Náš pracovní tým bude poctěn, když se rozhodnete stát našimi klienty. Máme zájem o trvalou spolupráci a budeme se snažit podporovat Vaše podnikání!

pc nahled

Virtuální prohlídky chápeme nejen jako zajímavou a moderní formu prezentace, nový marketingový nástroj a zdroj informací, ale i jako první krok k zákaznicky orientovaným rezervačním systémům.

Dopřejte návštěvníkům vaší 3D virtuální prohlídky 4. rozměr. S naší nadstavbou  nad službou Street View si budou moci zarezervovat stůl, pokoj nebo přímo koupit nabízené zboží. Vaši zákazníci vám tak sami poskytnou tu nejlepší zpětnou vazbu a impulsy pro další rozvoj vašeho podnikání.

Díky našim zkušenostem můžete využívat i in-door navigační systémy a aplikace. Poskytneme Vám přesné informace o Vašich zákaznících – odkud přišli, jak dlouho se u Vás zdrželi. Nevěříte? Vsaďte si na ověřenou firmu pracující s pokrokovými technologiemi. Kontaktujte nás a přesvědčíte se sami, kdo jsme...

více o nás »Buďte s námi v kontaktu

Jsme připravení zrealizovat všechy vaše vize a nápady!

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

logo CEDA
logo CEDA

CEDA Maps a.s.
Jihlavská 1558/21
140 00 Praha 4
Česká republika

T: +420 727 946 745
E: vstupteprosim@ceda.cz
W: www.ceda.czKDO JSME

Jsme renomovaná společnost, která na trhu s digitálními mapami a službami působí již více než 18 let. Zpracováváme navigační data Česka i Slovenska a participujeme na tvorbě celosvětové navigační databáze společnosti TomTom. V posledních letech se zaměřujeme na aplikaci našich dat do mapových služeb. Jsme Google Cloud Partner pro prodej map a mapových služeb.

Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací